DEPORT NEDİR DEPORT NASIL KALKAR - İkamet İzni, Mobdekom Danışmanlık

DEPORT NEDİR DEPORT NASIL KALKAR


DEPORT 

Deport nedir, nasıl kalkar neden deport olunur?

 Öncelikle deport olma birden fazla sebeplerden kaynaklanır, en fazla deport olma sebeplerinden bir tanesi vize ihlalinden doğan ceza  deportudur. Türkiye gelen yabancıların vize kalış sürelerinin içerisinde Türkiye den çıkmaları gerekmektedir aksi taktirde hem para cezası hem kademeli olarak Türkiye de kaçak kalınan süre çerçevesince  deportla karşılaşacaklardır.

Deport sebeplerinden bir tanesi de suç unsuru taşıyanlar suç olarak kaçak çalışma, fuhuş, hırsızlık, Türkiye yi terk daveti alanlar, adam yaralama, bir suça karışma, ülkeye kaçak girme, evrakta sahtecilik gibi deport sebeplerinden bazılarıdır. Bu suçlardan deport olan yabancı vatandaşlar tahdit kodu diye bir kod alırlar. Ülkeye girerken bu suç kodları karşılarına çıkmaktadır ve ülkeye kesinlikle alınmazlar ve üstüne inat yolcu tahdit kodu alırlar süresiz Türkiye giriş yasağı konulabilir.
Bu deportlardan bazıları yasal yollardan kaldırılabilmekte. Deport kaldırmanın en başta gelen yollarından birisi çalışma izni çıkartarak deportunu kaldırmaktır, ikinci yol olarak tedavi için çağırmak, öğrenci olarak çağırmak, ticari bağlantı ve misafir olarak çağırmak.
Her zaman dile getirdiğimiz gibi bu işlemleri yapmak için alanında uzman ve kurumsal firmaları tercih etmeniz menfaatine olacaktır ki paranız ve zamanınız yanmasın. UYKDER MOBDEKOM DANIŞMANLIK olarak yılların verdiği tecrübe ile kusursuz şekilde bu işlemleri yaparak deport kaldırma işlemlerini yapmaktayız.
 

Bize Ulaşın


Mobdekom ofisi 05551571157 için Yol Tarifi Alın
Merkez mahallesi istanbul caddesi no 16/21 Bağcılar-İstanbul
Açılış: 08:00 Kapanış 19:00