İKAMET İZİNLERİNDE SON DURUM 2021 DE İKAMET İZNİ NE OLACAK - İkamet İzni, Mobdekom Danışmanlık

İKAMET İZİNLERİNDE SON DURUM 2021 DE İKAMET İZNİ NE OLACAK

 

iakmet izninde son durum nedir

İKAMET İZİNLERİNDE SON DURUM 2021 DE İKAMET İZNİ NE OLACAK 

Türkiye'de oturum izni nasıl alınır? Türkiyede süresiz oturma izni nasıl alınır? Oturma izni nasıl uzatılır? Aile oturma izni nasıl alınır? Yabancı uyruklu türkiyede ne kadar kalabilir? Aile ikamet izni başvurusu nasıl yapılır?

İKAMET İZİNLERİ 2021  NE OLACAK

OTURUM İZİNLERİ 2021 DE UZATMA OLACAKMI

Göç idaresi yeni gelen ikamet izni kartlarının altında yazı göndermekte ikamet izni uzatmaları kısa dönem ikamet izni uzatmaları yeterli gerekçe yoksa uygun verilmeyecek olarak yazı ile bildirmekte.
2020 yılında resmi açıklama yapan göç idaresi turistlik ikamet izinleri oturum izinlerini yeterli gerekçe yoksa uygun görmeyeceklerini açıklamıştı ve pandemi den dolayı Türkiye'den çıkamayanlar için tekrar vermeye başlamıştı, yalnız şuan turistlik ikamet izni değil kısa dönem ikamet izini uzatmalarını uygun görmeyecek  diye yazı ile yeni gelen yeni tip oturum kartları ile yazılı olarak göndermekte kısa dönem ikamet izni çeşitleri ni  verip vermeyeceği hala sırını koruyor ve herhangi bir göç idaresi tarafından yapılan resmi bir açıklama yok ve ilerleyen günlerde bu açıklamaları dinleyeceğiz umuyoruz ki yanlış bir karar almaz 

0 Yorumlar

merhaba en kısa sürede size yardımcı olacagız

Bize Ulaşın


Mobdekom ofisi 05551571157 için Yol Tarifi Alın
Merkez mahallesi istanbul caddesi no 16/21 Bağcılar-İstanbul
Açılış: 08:00 Kapanış 19:00