İKAMET İZİNLERİNDE SON DAKİKA! - İkamet İzni, Mobdekom Danışmanlık

İKAMET İZİNLERİNDE SON DAKİKA!

İKAMET İZİNLERİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLER NELERDİR ?

    Her geçtiğimiz gün yapılan değişiklikler ile birlikte şu an için göç idaresinde gündem olan kira kontratı değişikliği hakkında bilginiz var mı ? Peki bu değişiklikler neler ?
    Göç idaresi artık kira kontratını, noterde ev sahibi ile birlikte noter huzurunda onaylatılmasını istiyor. Önceki zamanlarda 100 - 200 TL kira kontartı ödemesi çıkarken şu an için eğer yabancı türkçe de bilmiyorsa 1000 TL kadar ödeme çıkmakta. 
   
    Uzatma başvurularında adres için şu an bir değişiklik yok. Kişi kendini göç idaresinden, adrese kayıt yaptırması ve randevu dosyasına yerleşim belgesi koyması yeterli olmakta.

    Adresteki değişiklik ile birlikte şu an ilk başvurularda seyhat planı da istenmekte. Kişinin Türkiye'de neler yapacağının planlamasını istemekte.

    Bunlarla birlikte göç idaresi ilk başvuruların %85'ini red vermekte. Görüldüğü üzere şu an için göç idaresi ikamet izni vermemek için çok zorlamakta. Peki bu durumlarda neler yapabiliriz ? Her şeyi zamanında ve eksizsiz olarak göç idaresine teslim edenler için mahkeme ile ikamet izninizi geri alabiliriz.

     Detaylı bilgi için whatsapp hattı üzerinden veya bizi arayarak bize ulaşabilirsiniz  +905551571157 +908502550157 

0 Yorumlar

merhaba en kısa sürede size yardımcı olacagız

Bize Ulaşın


Mobdekom ofisi 05551571157 için Yol Tarifi Alın
Merkez mahallesi istanbul caddesi no 16/21 Bağcılar-İstanbul
Açılış: 08:00 Kapanış 19:00