ULUSLARARASI KORUMA KİMLİĞİ İLE ÇALIŞMA İZNİNİ KİMLER ALABİLİR ? - İkamet İzni, Mobdekom Danışmanlık

ULUSLARARASI KORUMA KİMLİĞİ İLE ÇALIŞMA İZNİNİ KİMLER ALABİLİR ?

ULUSLARARSI KORUMA KİMLİĞİ NASIL ALINIR ? ULUSLARARSI KORUMA KİMLİĞİNİ KİMLER ALABİLİR ?

    Uluslararası koruma kimliği başvurusu kimler yapabilir ? Uluslarası koruma kimliği nasıl alınır ? Uluslararası koruma kimliği üzerinden çalışma izni nasıl alınır ? Uluslararası koruma kimliğinde şehir değişikliği yapılabilir mi ? Uluslararası koruma kimliğinden ikamet iznine geçiş yapılabilir mi ?    Ülkesinde savaş olan ve Türkiye'ye mülteci olarak gelen vatandaşlarımız için uluslararası koruma kimliğine başvuru yapabiliriz. Peki bu ülkeler hangisidir? Afagnistan, Pakistan, Hindistan veya Mısırdan Türkiye'ye mülteci olarak giriş yaptıysanız uluslararası koruma kimliğine başvuru yapılabilir.

    Peki uluslararası koruma kimliğinde adres değişikliği yapabilir misiniz ? Koruma kimliği üzrinden nasıl çalışma izni alabilirsiniz?

    Uluslarası koruma kimliğinde şehir değişkliği yapılamaz ancak farklı bir şehirden çalışma izni alınabilir. Peki çalışma izni alma şartları nelerdir?

    Eğer koruma kimliğinizi alalı 6 ayı geçtiyse ve göç idaresinin belirttiği sürelerde düzenli olarak imzaya gittiyseniz ve çalışacağınız uygun bir iş yerinde 1 sigortalı çalışan türk varsa sizler için çalışma iznine başvuru yapabiliriz. 

      Detaylı bilgi için whatsapp hattı üzerinden veya bizi arayarak bize ulaşabilirsiniz  +905551571157 +908502550157 

0 Yorumlar

merhaba en kısa sürede size yardımcı olacagız

Bize Ulaşın


Mobdekom ofisi 05551571157 için Yol Tarifi Alın
Merkez mahallesi istanbul caddesi no 16/21 Bağcılar-İstanbul
Açılış: 08:00 Kapanış 19:00